Opisy zabiegów

Piękne i zdrowe stopy

Zdrowe, gładki i zadbane stopy są nie tylko ważnym elementem urody, ale również podstawą dobrego samopoczucia. Profesjonalny zabieg pedicure przyniesie ulgę Twoim stopom. Usunięcie zrogowaciałego naskórka, nawilżenie sprawi, że skóra będzie gładka i jedwabiście miękka. Zadbana skóra stóp oraz kształtne paznokcie dodają lekkości i pewności siebie każdej kobiecie.

Zabieg pedicure rozpoczyna się ciepłą kąpielą stóp z dodatkiem soli, które zmiękczają naskórek, odświeżają, nawilżają i relaksują. Następnie usuwany jest zrogowaciały naskórek oraz opracowywana jest płytka paznokcia. Po skróceniu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom wykonywany jest peeling dostosowany do potrzeb skóry. Po osuszeniu stóp przystępujemy do malowania płytki paznokcia lakierem bądź lakierem hybrydowym. Na zakończenie zabiegu nakładany jest krem na stopy.

Zabieg odbywa się w komfortowych warunkach. Narzędzia używane do pedicure są jednorazowe bądź sterylizowane w autoklawie, który jest najlepszą i najpewniejszą metodą sterylizacji.

2017 - © akademiaholistyczna.com Wszystkie prawa zastrzezone. Strona zrealizowana za pomocą: tania-strona.pl