Krzysztof Ogłoza

telefon: 793 211 085


O sobie:

Początek mojej drogi jako sportowca rozpoczął  się w szkole średniej gdzie bardzo mocno zainteresowałem się ćwiczeniami siłowymi. Nie miałem predyspozycji do tego sportu gdyż byłem szczupły. Ćwiczenia siłowe wciągnęły mnie tak bardzo że podczas ostatniego roku w szkole średniej wygrałem tytuł najsilniejszego ucznia w szkole. Moja sylwetka i ciało zmieniło się nie do poznania. Jednocześnie trenując zafascynowały mnie sporty walki a w szczególności Boks. Zacząłem swój trening boksu w własnej salce treningowej zrobionej na strychu. To były chwile pełne wyrzeczeń i ciężkiego treningu . Pamiętam dobrze jak ciągnąłem wózek  przez 8 kilometrów z sklepu do domu z nowo zakupionym sprzętem do boksu i ćwiczeń siłowych. Wziąłem wózek gdyż chciałem zaoszczędzić na transporcie i kupić jeden worek więcej ;-)

Opłacało się wiedza zdobyta w tym okresie i ukształtowany charakter pozwalają mi nigdy nie poddawać się i nie porzucać swoich marzeń. Dodatkową moją pasja jest bieganie. Uwielbiam biegać czego dowodem jest mój udział w wielu imprezach sportowych pół maratonach i maratonach.

Jako trener pragnę pomóc wszystkim którzy pragną zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces w wybranej przez siebie dyscyplinie.

Doświadczenie i kwalifikacje:

  • Brązowy medal na Mistrzostwach Polski kat 91kg
  • Brązowy medal na Mistrzostwach Polski  Kick-Boxing kat 86kg
  • Brązowy medal na Mistrzostwach Polski południowej Kick-Boxing kat 86kg
  • Trener II klasy Kick boxingu
  • Instruktor: fitness i ćwiczeń siłowych, dietetyki, strzelectwa sportowego

 

2017 - © akademiaholistyczna.com Wszystkie prawa zastrzezone. Strona zrealizowana za pomocą: tania-strona.pl