Kadra

Brunon Sokołowski

Telefon: 795 950 777


O sobie:
Dobrze pamiętam to słoneczne popołudnie kiedy to w 1992 roku rodzice zapisali mnie na zajęcia z karate. Hmm….. To był piękny dzień.

Od tego czasu trening stał się moją pasją życiową i sposobem na życie, drogą która nakreśla i kształtuje moje postępowanie. Podczas tych ponad dwudziestu lat zrozumiałem że jesteśmy „skazani” na ruch a dbanie o własne ciało poprzez aktywność ruchową jest niezbędną częścią naszej egzystencji.  Brzmi to może trochę filozoficznie ale tak jest. Moim zadaniem jako trenera jest „zarażać” ludzi pozytywną energią do uprawiania aktywności ruchowej, uświadamiać im zalety ćwiczeń oraz sprawić aby znaleźli własną pasję i drogę w życiu tak jak ja kiedyś w piękne słoneczne popołudnie …

Filip Sokołowski

O sobie:

Odkąd sięgnę pamięcią uprawiałem sport. Na początku były to gry zespołowe a w szczególności koszykówka, pływanie oraz zapasy. Gdy rozpocząłem edukację w szkole średniej moją uwagę przykuły ćwiczenia siłowe, kulturystyka i modelowanie sylwetki. Rozpocząłem swój trening ukierunkowany na wykształcenie idealnych proporcji ludzkiego ciała. Przez kolejne lata treningu zbierałem informacje treningowe, testowałem diety, sposoby suplementacji, oraz prawidłowego odżywiania. Sprawdzałem również metody treningowe sposoby budowania jednostek treningowych, łączenia ćwiczeń oraz poszukiwałem idealnych metod do modelowania sylwetki.

Nim się obejrzałem minęło prawie 6 lat.

Moim zadaniem jako trenera jest prowadzenie wszystkich chętnych którzy chcieli by zmienić wygląd i proporcje własnego ciała, wymodelować sylwetkę i ciszyć się dobrym wyglądem oraz samopoczuciem.

Agnieszka Słomska

Telefon: 721 022 727


O sobie:
Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem, dbam o nieustanny rozwój w wybranych płaszczyznach sportu i rekreacji ruchowej. Początkiem mojej sportowej drogi było Karate Kyokushin oraz amatorsko piłka nożna. W szczególności dużo czasu poświęciłam na Karate. Dodatkowo uprawiałam jazdę konno oraz  taniec break Dance.

Czas młodości wspominam bardzo dobrze gdyż zaowocowały ukształtowaniem pasji do sportu i aktywności ruchowej. W wieku 20 lat zaczęłam brać udział w turniejach Kick boxingu i boksu gdyż uważam iż jest to kontynuacja mojej drogi jako zawodniczki karate.

Jako trenerka pragnę przekazać ideę sportu i aktywności ruchowej jak najszerszej grupie ludzi aby mogli w pełni cieszyć się zdrowiem, ładną sylwetką oraz dobrym samopoczuciem.

Krzysztof Ogłoza

telefon: 793 211 085


O sobie:

Początek mojej drogi jako sportowca rozpoczął  się w szkole średniej gdzie bardzo mocno zainteresowałem się ćwiczeniami siłowymi. Nie miałem predyspozycji do tego sportu gdyż byłem szczupły. Ćwiczenia siłowe wciągnęły mnie tak bardzo że podczas ostatniego roku w szkole średniej wygrałem tytuł najsilniejszego ucznia w szkole. Moja sylwetka i ciało zmieniło się nie do poznania. Jednocześnie trenując zafascynowały mnie sporty walki a w szczególności Boks. Zacząłem swój trening boksu w własnej salce treningowej zrobionej na strychu. To były chwile pełne wyrzeczeń i ciężkiego treningu . Pamiętam dobrze jak ciągnąłem wózek  przez 8 kilometrów z sklepu do domu z nowo zakupionym sprzętem do boksu i ćwiczeń siłowych. Wziąłem wózek gdyż chciałem zaoszczędzić na transporcie i kupić jeden worek więcej ;-)

Opłacało się wiedza zdobyta w tym okresie i ukształtowany charakter pozwalają mi nigdy nie poddawać się i nie porzucać swoich marzeń. Dodatkową moją pasja jest bieganie. Uwielbiam biegać czego dowodem jest mój udział w wielu imprezach sportowych pół maratonach i maratonach.

Jako trener pragnę pomóc wszystkim którzy pragną zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces w wybranej przez siebie dyscyplinie.

Patryk Grzegorczyk

O sobie:

Sportem „zaraziłem” się stosunkowo niedawno gdy otworzona została Akademia Holistyczna w naszym mieście. Poszedłem pierwszy raz na zajęcia i od razu zrozumiałem że to jest to. Sport stał się moją pasja i drogą a domeną sporty walki szczególnie MMA dyscyplina która rozwija się bardzo szybko. Trenowałem codziennie dzięki czemu dostałem się do pierwszego w Polsce programu MMA „Szkoła Walki Drwala”. To osiągniecie zmotywowało mnie do dalszej pracy i w efekcie stałem się finalistom tegoż programu. Doskonaliłem także moje umiejętności w walce w stójce czego dowodem jest brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Kick- boxingu i srebrny na Mistrzostwach Polski w K-1. Wszystkie te osiągnięcia motywują mnie i zachęcają do dalszej pracy nad sobą. Jako trener chcę udowodnić  że warto walczyć o własne marzenia i że jeżeli czegoś bardzo pragniesz i ciężko nad tym pracujesz to wcześniej czy później osiągniesz zamierzony sukces.

Piotr Szlęzak

O sobie:

Moja droga z sportem rozpoczęła się od zajęć karate w jednej z skarżyskich sekcji. Po powstaniu Akademii Holistycznej podjąłem decyzje o rozwinięciu się także jako trener i instruktor. Od samego początku spodobała mi się atmosfera i postanowiłem stać się częścią tej organizacji. Ciężko pracowałem ucząc się i doskonaląc metody treningowe analizując postępy moich klientów oraz nabierając doświadczenia tak niezbędnego w tego rodzaju pracy. Kiedy moi pierwsi klienci zaczęli  osiągać wymarzone sukcesy zrozumiałem że to właśnie pragnę robić w życiu. W przyszłości pragnę wspólnie z kolegą i pracownikiem Akademii Mateuszem Kawalcem rozwinąć usługę rehabilitacji oraz powrotu do zdrowia po urazach i kontuzjach. Jako trener uważam że zdrowie jest wartością i tą wartością pragnę dzielić się z osobami trenującymi ze mną.

Aleksandra Figarska

Telefon: 530 805 228


O sobie:

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam stosunkowo niedawno bo z początkiem 2012 roku, kiedy to postanowiłam, że spróbuję zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Mój endomorficzny typ budowy skutecznie sprawiał, że efekty nie przychodziły mi łatwo. Mimo tego już po paru miesiącach treningów aerobowych poprawiła się moja wydolność, sprawność oraz sylwetka, a to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że niezależnie od naszych predyspozycji genetycznych jesteśmy w stanie osiągnąć cele dzięki ciężkiej pracy. Od tego momentu zaczęłam interesować się tą dziedziną, która obecnie stała się moją pasją. Rok 2013 zdeterminował mnie abym rozpoczęła trening na siłowni. Systematycznie pogłębiałam swoją wiedzę metodą prób i błędów oraz pracą z różnymi trenerami. Z początkiem roku 2014 rozpoczęłam swoją przygodę z treningami siłowymi w Akademii Holistycznej. Dziś jestem pewna, że trening siłowy oraz wprowadzenie do naszego życia dobrych nawyków żywieniowych to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Aktualnie moim celem jest zwiększanie swoich kompetencji jako trenera. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego praca z każdym klientem jest zupełnie inna.

Chcesz poznać nowoczesne systemy żywienia oraz skuteczne plany treningowy, które dopasuję do Twoich preferencji? Zapraszam na konsultację!

Ewa Sokołowska - kosmetolog

Moja historia zaczyna się od pewnego weekendu, który spędziłam w Rawie Mazowieckiej u znajomych. Poznałam tam dziewczynę- kosmetyczkę z którą przegadałam całą noc o jej pracy. Następnego dnia byłam już inną osobą- miałam w życiu cel. W drodze powrotnej z przełomowego weekendu powiedziałam do mojego męża ( wtedy jeszcze chłopaka)  nareszcie wiem co chcę robić w życiu  „Chcę być Kosmetologiem” , po czym….oczywiście padło pytanie dlaczego? Wy też jesteście ciekawi? Odpowiedziałam dokładnie tak jak teraz Wam opisuję- Dlatego, że rozmowa z Agnieszką (kosmetyczką KOSMETOLOGIEM) bardzo mnie nakręciła i pragnęłam całą sobą dowiedzieć się więcej, po prostu poczułam to coś i wiedziałam, że już nie odpuszczę… Pragnęłam dowiedzieć…

Beata Sokołowska

O sobie:

Kult zdrowia zaszczepił we mnie mój tata który spędzając ze mną wolne chwile uczył mnie jazdy na łyżwach czy pływania, jednakże pełną świadomość dbania o własne zdrowie i zdrowie innych uzyskałam podczas studiów medycznych na Akademii Medycznej w Białymstoku.

Pracując jako neurolog zaobserwowałem ciekawe zjawisko szybszego powrotu do zdrowia po różnych zabiegach i oparacjach przez ludzi którzy prawidłowo odżywiali się. Zaintersował mnie fakt wpływu jedzenia na zdrowie człowieka i postanowiłam zgłębić ten temat. Od tego czasu wzięłam "pod lupę" wszystkie diety i sposoby odżywiania obecne na rynku testując je wspólnie z moim synem Brunonem. Po wieloletnich analizach i doświadczeniach (rownież własnych) ustaliłam sposób prawidłowego odżywiania które jest nie tylko smaczne ale i dostarcza wszystkich niezbędnych składników dla organizmu i jego prawidłowego funkcjonowania.

Ponadto interesuję się yogą, jazdą na nartach oraz co czesto szokuje boksem ;-)2017 - © akademiaholistyczna.com Wszystkie prawa zastrzezone. Strona zrealizowana za pomocą: tania-strona.pl