Ewa Sokołowska - kosmetolog

Moja historia zaczyna się od pewnego weekendu, który spędziłam w Rawie Mazowieckiej u znajomych. Poznałam tam dziewczynę- kosmetyczkę z którą przegadałam całą noc o jej pracy. Następnego dnia byłam już inną osobą- miałam w życiu cel. W drodze powrotnej z przełomowego weekendu powiedziałam do mojego męża ( wtedy jeszcze chłopaka)  nareszcie wiem co chcę robić w życiu  „Chcę być Kosmetologiem” , po czym….oczywiście padło pytanie dlaczego? Wy też jesteście ciekawi? Odpowiedziałam dokładnie tak jak teraz Wam opisuję- Dlatego, że rozmowa z Agnieszką (kosmetyczką KOSMETOLOGIEM) bardzo mnie nakręciła i pragnęłam całą sobą dowiedzieć się więcej, po prostu poczułam to coś i wiedziałam, że już nie odpuszczę… Pragnęłam dowiedzieć się  jak żyć i jak dbać o skórę by utrzymać ją w dobrej kondycji  przez długie lata bez konieczności użycia skalpela, bo podczas tej pamiętnej nocy dowiedziałam się że jest to możliwe.

Po powrocie pełnym ekscytującej rozmowy, a właściwie monologu z mojej strony z Brunonem do domu mój zapał nie opuścił mnie, a wręcz nakręcał do działania. Zaczęłam szukać szkoły, która by spełniła moje oczekiwania pod względem dydaktycznym. I tak w roku 2010 zaczęłam spełniać swoje marzenia i realizować swoje cele. Podjęłam studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej którą ukończyłam w roku 2013. Jednak nie był to koniec…

Po urodzeniu syna wciąż pogłębiałam swoją wiedzę i praktykowałam na rodzinie.

Gdy pojawił się pomysł przeniesienia Akademii w nowe miejsce zdecydowałam, że najwyższy czas podzielić się z Wami moją wiedzą i pasją- jak utrzymać skórę w dobrej kondycji, jakie kosmetologia ma sposoby by uniknąć skalpela i cieszyć się ze swojej skóry. Jedno mogę powiedzieć Wam wszystkim już teraz! Pamiętajcie profilaktyka jest najważniejsza, łatwiej jest zapobiegać niż leczyć, zapraszam!

 

Telefon: 796-520-308

2017 - © akademiaholistyczna.com Wszystkie prawa zastrzezone. Strona zrealizowana za pomocą: tania-strona.pl